Watki-nowe.biz.pl

Nowy wątek o Twoim biznesie

Ciekawe Dyskusje

Dużo Użytkowników

Szybkie Odpowiedzi

artykuły o technologii, który portal ?

Strona główna > Biznes > Finanse > artykuły o technologii, który portal ?

artykuły o technologii, który portal ?

16.09.2018 00:30:15 

Jaki portal lifestylowy proponujecie? Szukam fajnej stronki, gdzie będę mogła poczytać coś interesującego oraz porady.

16.09.2018 11:05:58 

Widzę, że mało kto poleca tu jakieś fajne poradniki o finansach. Nie znacie niczego darmowego i rzetelnego do poczytania? Jak ktoś coś, to oczywiście czekam z niecierpliwością.

17.09.2018 21:09:34 

Czas chyba pomyśleć o jakimś rzetelnym kursie. Choć nie ukrywam, że najpierw czytałem dużo artykułów o marketingu na blogach i portalach. To pomogło mi liznąć wiedzy. To jednak zbyt mało, żebym był pewien rozpoczęcia własnej działalności gospodarczej. Jak myślicie?

18.09.2018 12:11:14 

Sprawdzę na pewno i bez wątpienia bardzo dziękuję za propozycję. Też szukam ciekawostek i stosownie najbardziej dzisiaj interesują mnie poradniki o marketingu. Zaczynam działać na własny rachunek :) Każda porada jest w takim momencie na wagę złota. Zwłaszcza jeśli chodzi o promocję firmy w Internecie. Bez tych rzeczy nie ma obecnie sukcesu.

19.09.2018 06:29:21 

Przyjaciółka ostatnio polecała mi podobno fajną stronę, gdzie można odnaleźć ciekawe artykuły o finansach. Jak sobie przypomnę, dam znać. Takie porady idealnie przydają się do prowadzenia domowego budżetu.

20.09.2018 23:39:35 

A dokładnie jakie poradniki dla domu czytasz? W wielu miejscach porady powielają się i piszą wciąż to samo. Chciałabym znaleźć naprawdę jakiś rzetelny serwis, który liczy się z czytelnikiem i nie pozwala na marnej jakości artykuły pisane byleby pisać. Napisz, gdzie czytasz porady, bo jestem bardzo ciekawa.

21.09.2018 22:09:27 

Regularnie korzystam z porad na portalu http://citymag.pl/smartshoe-inteligentne-buty-dla-sportowcow/. Najwięcej artykułów o zdrowiu, ale widziałam, że kategoria marketing jest też dość spora. Można poczytać również porady na temat finansów.

22.09.2018 10:20:28 

Lubię czytać poradniki o technologii. Ciekawi mnie wszystko, co teraz wymyślają :) Czasami aż trudno uwierzyć, że można mieć co czynienia z takimi rzeczami. Jak macie jakieś swoje propozycje blogów czy serwisów, to chętnie poczytam. Polecajcie, dawajcie :D Z góry dzięki.

23.09.2018 23:09:31 

Każdy dobry artykuł czy poradnik przybliża wiedzę. Książki, a nawet porady na portalach są niezmiernie okej. Kurs jak najniezwyklej. Zanim zacząłem własny biznes, czytałem wiele artykułów o finansach właściwie na każdej stronie. Poniektóre powielały się, niemniej jednak to nic straconego. Później dostałem się na kurs. Polecam i pozdrawiam.

Ostatnio dodane posty

Planuję wyjazd służbowy do Niemiec i zastanawiam się nad przewozami busem. Ktoś może polecić dobre źródło informacji?

Planuję wyjazd służbowy do Niemiec i zastanawiam się, czy busy to dobra opcja. Czy ktoś podróżował służbowo?

Dla mnie istotne jest, aby busy były wygodne i posiadały idealne połączenia. Czy ktoś tu ma doświadczenie z przewozami do Niemiec?

© Copyright Watki-nowe.biz.pl - Wszelkie Prawa Zastrzeżone - Polityka Prywatności

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookies. Więcej o plikach cookies oraz naszej polityce prywatności.