Watki-nowe.biz.pl

Nowy wątek o Twoim biznesie

Ciekawe Dyskusje

Dużo Użytkowników

Szybkie Odpowiedzi

artykuły o technologii, poszukuję!

Strona główna > Biznes > Finanse > artykuły o technologii, poszukuję!

artykuły o technologii, poszukuję!

25.11.2018 00:30:22 

Mam pytanie do ludzi, którzy korzystają z serwisów poradnikowych. Jaki portal lifestylowy by polecili? Czekam i liczę na odzew.

25.11.2018 09:38:53 

Sprawdź sobie artykuły o finansach na tej stronie http://citymag.pl/aplikacja-habit-coach/. Niezwykle ciekawy portal poradnikowy, na którym znalazłem dużo rzetelnych informacji, jakie mi się przydały. Polecam.

26.11.2018 12:50:22 

Na którym? Pisz, albowiem mnie też wzięło na zdrowy tryb życia. Dzięki temu, że udało mi się schudnąć 5 kg, zaczęłam wierzyć w siebie i w to, co kiedyś było dla mnie wręcz niemożliwe. Lubię czytać artykuły o domu, o zdrowiu i ćwiczeniach.

27.11.2018 08:30:31 

Nie ma tego złego, co by na dobre nie wyszło :) Już dzięki wam znalazłem portal lifestylowy, który spełnił moje oczekiwania. Fajnie tu piszą. Artykuły są ciekawe. W zasadzie każdy temat do poczytania. Dzięki. Pozdrawiam.

28.11.2018 13:28:57 

Gdy robiliśmy z mężem remont domu, opieraliśmy wyłącznie na poradnikach internetowych. Przeczytaliśmy mnóstwo artykułów w kategorii dom i remonty i udało się. Mój mąż to złota rączka, a dla mnie znalezienie info nie stanowi żadnego problemu ;)

29.11.2018 08:15:28 

A ja poszukuję czegoś ciekawego z poradników o finansach. Myślę nad własną działalnością, ale wciąż się waham. Budżet nie pozwala mi na tak dużą inwestycję. Na nieszczęście to branża, która żąda dość ogromnego wkładu, co oczywiście od dłuższego czasu nie pozwala mi ruszyć z kopyta. Jak coś konkretnego polecacie, czekam :)

30.11.2018 15:31:09 

Widzę, że polecacie wiele fajnych portali. Jak tylko znajdę czas, sprawdzę wszystkie. Mam nadzieję, że uda mi się w końcu znaleźć coś faktycznie ekstra, gdzie poczytam o wszystkim i nie będzie to przysłowiowe mydło i powidło. Najbardziej interesują mnie poradniki o technologii.

01.12.2018 21:41:02 

Gdy robiliśmy z mężem remont domu, opieraliśmy wyłącznie na poradnikach internetowych. Przeczytaliśmy wiele artykułów w kategorii dom i remonty i udało się. Mój mąż to złota rączka, a dla mnie znalezienie info nie stanowi żadnego problemu ;)

Ostatnio dodane posty

Planuję wyjazd służbowy do Niemiec i zastanawiam się nad przewozami busem. Ktoś może polecić dobre źródło informacji?

Planuję wyjazd służbowy do Niemiec i zastanawiam się, czy busy to dobra opcja. Czy ktoś podróżował służbowo?

Dla mnie istotne jest, aby busy były wygodne i posiadały idealne połączenia. Czy ktoś tu ma doświadczenie z przewozami do Niemiec?

© Copyright Watki-nowe.biz.pl - Wszelkie Prawa Zastrzeżone - Polityka Prywatności

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookies. Więcej o plikach cookies oraz naszej polityce prywatności.